Nyheter



Her er noen tips til deg som vil holde deg oppdatert på news om GIRLS!

Her er noen tips til deg som vil holde deg oppdatert på news om GIRLS!

Stay updated!!

Skrevet av Thea Vangbæk, 31. Jan, 2012

Det er ikke bare Snowboardforbundet som produserer spennende lesestoff om brettsporten for jenter. Her har du enda mer å putte nesa i. Sjekk ut disse linkene!

Transworld snowboarding: http://snowboarding.transworld.net/category/girls/

Burtongirls: http://burtongirls.com/

Powderroom: http://powderroom.net/

I tillegg finnes det utallige blogger og hjemmesider fra kjente og kjære kvinnelige snowboard-idoler. Sjekk for eksempel ut noen av våre norske favoritter:

Kjersti Buaas http://www.kjerstibuaas.com/

Silje Norendal http://siljenorendal.blogspot.com/

Linn Haug: http://www.linnhaug.com/

Lisa Wiik: http://www.lisawiik.com/

Kari Opsal: http://kariopsal.tumblr.com/

Helene Olafsen: http://www.heleneolafsen.no/

Emilie Evensen: http://emilieevensen.blogspot.com/

I tillegg finner du utrolig mye bra inspirasjon rundt omkring på the world wide web!

Sjekk ut Spencer O’Brien rippe: http://vimeo.com/35224253

Eller Silje Norendal bli intervjuet om X-games: http://espn.go.com/video/clip?id=7472213

Hva med å se Roxy jentene (Torah Bright, Erin Comstock, Kjersti Buaas, og Aimee Fuller) rocke backcountry?

Roxy Refreshments 2011/12: Revelstoke & Retallack: